سرخط خبرها
خانه / 1396 / کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریان مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند

کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریان مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، نبی هزارجریبی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در بازدید از دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از سنگرهای دینی در تمامی نقاط کشور هستند و مکان مقدسی برای فعالیت های اقشار مردم با سلایق سیاسی مختلف است.

 

 وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریانی در ردیف اول مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند.

 

 

هزارجریبی با بیان اینکه جوانان باید نسبت به دسیسه های دشمنان آگاه باشند، تصریح کرد: فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد نیز در آگاه سازی جوانان بسیار موثر است.

 

وی ادامه داد: اتحاد شیعه و سنی استان مدیون حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان است و این اتحاد باید ادامه پیدا کند.

 

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری نقش مهمی در مدیریت بین شیعه و سنی در استان دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: از ۴ هزار شهید استان ۶۰۰ شهید از برادران اهل تسنن هستند که در دفاع از نظام جمهوری اسلامی نقش بی بدیلی داشته اند.

 

 

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید فرزندان نسبت به مسائل روز آگاه شوند و پدر و مادر نیز آموزش های لازم را فرا گیرند.

 

مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان نیز در این دیدار با گزارشی از روند فعالیت های کانون های مساجد استان، گفت: در مجلس تناسب بودجه ها با فعالیت ها درنظر گرفته شود تا بودجه کانون های فرهنگی هنری مساجد افزایش یابد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG13443352

برگزاری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد در گرگان

غلامرضا نصیری، مدیر کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی) گرگان به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *