سرخط خبرها
خانه / 1396 / فعالیت ۷۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در گلستان/ ۵۵۰ کانون در سامانه سجا ثبت نام کردند

فعالیت ۷۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در گلستان/ ۵۵۰ کانون در سامانه سجا ثبت نام کردند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان، امروز (۱۴ تیر) در مراسم افتتاحیه و همایش توجیهی اوقات فراغت کانون های مساجد گلستان با اشاره به راه اندازی سامانه سجا کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: این سامانه شامل؛ مراحل ثبت کانون، ثبت اعضا و ثبت فعالیت است.

وی افزود: کانون های مساجد این سامانه را جدی بگیرند و اگر هر کانونی وارد این سامانه نشود و ثبت اعضا نکند وجود خارجی نخواهد داشت.

بیکی با بیان اینکه امسال بودجه کانون ها بر اساس فعالیت کانون ها و ثبت آن در این سامانه پرداخت می شود، تصریح کرد: از ۷۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان، ۵۵۰ کانون در سامانه اوقات فراغت ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: فعالیت های اوقات فراغت کانون ها در زمینه اردویی و فرهنگی هنری (قرآن و مسائل اجتماعی) است که به فراخور گنجایش بومی در محلات و شهرها و روستاها اجرا می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان خاطرنشان کرد: از ۷۵۰ کانون فرهنگی هنری ثبت شده در استان، ۳۵۰ کانون در شهرها و ۴۰۰ کانون در روستاها فعالیت می کنند که ۲۳۵ کانون از برادران اهل سنت و ۵۱۵ کانون شیعه هستند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG13443352

برگزاری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد در گرگان

غلامرضا نصیری، مدیر کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی) گرگان به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *