آخرین خبرها
خانه / 1396 / جشنواره طنین مسجد به عنوان نخستین جشنواره پایدار ملی مطرح شود

جشنواره طنین مسجد به عنوان نخستین جشنواره پایدار ملی مطرح شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «رمضان یازرلو» عصر روز (شنبه ۱۱ خرداد) در بازدید مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون فرهنگی هنری طنین مسجد صاحب‌الزمان (عجل الله تعالی) و گفتگو با عوامل برگزاری سومین جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد» اظهار کرد: شاهد آن بودیم که جشنواره طنین از سال نخست از سوی عوامل برگزار کننده با شور و شوق خاصی دنبال می‌شد.

معاون فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: در اجرای جشنواره ها موسسات و بخش خصوصی که بتواند صفر تا ۱۰۰ جشنواره را برگزار کنند در استان کم هستند.

یازرلو متذکر شد: امیدواریم ارگان‎ها و دستگاه‎های اجرایی نیز از برگزاری جشنواره طنین مسجد که به همت کانون مسجد صاحب الزمان مطهری گرگان برگزار می‎شود حمایت کنند.

وی گفت:  در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره می‎توانیم بانک اطلاعاتی خود را در حوزه انیمیشن و نماهنگ به برگزار کنندگان این جشنواره ارائه کنیم.

معاون فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که جشنواره طنین را به عنوان یک جشنواره پایدار در سازمان سینمایی در استان گلستان مطرح کنیم.

یازرلو خاطرنشان کرد:  جشنواره طنین مسجد را می‎توانیم به عنوان نخستین جشنواره پایدار ملی در استان مطرح کنیم و  این جشنواره را به عنوان یک جشنواره پایدار در حوزه سینمایی برگزار کنیم‌.

وی گفت: این جشنواره در گلستان متولد شده است و هیچ استانی نمی‌تواند این جشنواره را از ما بگیرد.

درباره admin

حتما ببینید

رنامه های اوقات فراغت کانون امام سجاد (ع) گرگان اعلام شد

«محمود یزدی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: همزمان با فرا رسیدن تابستان برنامه های اوقات فراغت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *