آخرین خبرها
خانه / 1395 / مجوز برگزاری و حکم دبیر سومین جشنواره ملی طنین مسجد اهدا شد

مجوز برگزاری و حکم دبیر سومین جشنواره ملی طنین مسجد اهدا شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «عادله کشمیری»  در دیدار معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور و مدیرکل هنری کانون مساجد کشور اظهار کرد: جشنواره طنین مسجد یکی از جشنواره‎های مردمی بود که به همت یکی از کانون‎های شهرستان گرگان آغاز شده و امسال برای سومین سال متوالی است که برگزار می‎شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ادامه داد: آیت‎الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان از این جشنواره مردمی حمایت خوبی داشتند و این حمایت وی منجر به این شد که این جشنواره به شکل ملی مطرح شود.

کشمیری یادآور شد: یکی از دلایل موفقیت جشنواره طنین مسجد این بود که متولیان برگزاری این جشنواره خالصانه پای کار آمدند و با تمام مشغله‎هایی که داشتند کار را به خوبی پیش بردند.

وی گفت: تمام تلاش خود را برای حمایت از این جشنواره انجام خواهیم داد و با توجه به شرایط پیش آمده برای استان در ابتدای سال که سیلاب بخشی از استان را متاثر کرد و تغییر استاندار با تنگناهایی اعتبارات روبه‎رو شدیم و امیدواریم بتوانیم کار را به خوبی پیش ببریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان افزود: امیدواریم با توجه به تجارب خوبی که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه برگزاری جشنواره رضوی بدست آورده بتوانیم این تجارب را در جشنواره طنین مسجد به‎کارگیری کنیم.

 

گفتنی است مجوز برگزاری سومین جشنواره  ملی طنین مسجد از سوی  وزارت ارشاد به کشمیری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از سوی  معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور اعطاء شد و همچنین حکم دبیری جشنواره نیز از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به «غلامرضا نصیری»، مدیر کانون طنین مسجد صاحب الزمان( عجل الله)  تحول داده شد.

درباره admin

حتما ببینید

برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس اعلام شد

«حسین کیقبادی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: برگزاری کلاس های قرآن، احکام، نقاشی، طراحی و رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *