آخرین خبرها
خانه / 1395 / ثبت جشنواره طنین مسجد در تقویم رویدادهای هنری ارشاد /جشنواره فیلم کوتاه طنین مولود بچه‎های کانون مسجد است

ثبت جشنواره طنین مسجد در تقویم رویدادهای هنری ارشاد /جشنواره فیلم کوتاه طنین مولود بچه‎های کانون مسجد است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، « سعید سعادتی»  در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان این خبر اظهار کرد: برای معرفی و اطلاع‎رسانی از نحوه برگزاری سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد در ایام  نزدیک به برگزاری این حشنواره تیز تبلیغاتی آن با هماهنگی‌های انجام شده از رسانه ملی پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور ادامه داد: امیدواریم یک جشنواره فاخر را با توجه به ظرفیت‎ها و پتانسیل‎های موجود در استان شاهد باشیم و از هنرمندان مسجدی و انقلابی برای حضور در این جشنواره دعوت شود.

سعادتی به بهره‎گیری از چهره‎های ملی در این جشنواره تاکید کرد و افزود: پس از برگزاری این جشنواره آموزش برای ساخت فیلم‎کوتاه و .. به استان‎های دیگر نیز امیدواریم آغاز شود و در این بخش حمایت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه طراحی این جشنواره توسط  جریان مردمی و مسجدی اتفاق افتاده، گفت: برای این جشنواره نیاز است که حتما از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ستاد دیده شود.

 معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور  یادآور شد: جشنواره طنین مولود بچههای کانون مسجد است و امیدواریم حمایت‎های لازم از آن انجام شود.

درباره admin

حتما ببینید

برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس اعلام شد

«حسین کیقبادی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: برگزاری کلاس های قرآن، احکام، نقاشی، طراحی و رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *