آخرین خبرها
خانه / 1396 / هئیت داوران سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد مشخص شدند/ برگزاری کارگاه‎های آموزشی در جشنواره طنین مسجد

هئیت داوران سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد مشخص شدند/ برگزاری کارگاه‎های آموزشی در جشنواره طنین مسجد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «حسن قهرمانی» در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر آقای فرهاد قائمی، خانم شاه حسینی که از داوران برجسته کشور هستند برای هیئت داوری قطعی شده است و یک نفر نیز از داوران از استان گلستان خواهد بود.

مدیرکل هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور  با بیان اینکه در هیئت داوران نیز حضور خواهم داشت، ادامه داد: یک نفر نیز از سوی ستاد برای داوری در نظر گرفته می‎شود و صحبت‎هایی نیز با یکی از داوران سرشناس کشور انجام شده است.

قهرمانی گفت: اجرای کارگاه‎های آموزشی برای فیلم‎سازانی که منتخب شدند یکی از اهداف انتخاب داوران سرشناس برای این جشنواره بوده که در حین برگزاری این جشنواره در استان گلستان این کارگاه‎ها برگزار می‎شود.

وی یادآور شد:  تلاش کردیم که جشنواره‎ها را به شکل محدود برگزار کنیم، در سال گذشته در بخش سرود توانستیم گروه 40 هزار نفری سراسر کشور را تشکیل دهیم و امسال نیز تلاش می‎کنیم که این گروه سرود را داشته باشیم.

مدیرکل هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور   یادآور شد: نیاز است که برنامه‎های هنری کانون مساجد را تقویت کنیم و به جایگاهی فرهنگی در کانون‎های مساجد برسانیم.

درباره admin

حتما ببینید

برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس اعلام شد

«حسین کیقبادی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: برگزاری کلاس های قرآن، احکام، نقاشی، طراحی و رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *