آخرین خبرها
خانه / 1396 / ستاد استانی برای جشنواره ملی فیلم‎کوتاه طنین مسجد تشکیل شود

ستاد استانی برای جشنواره ملی فیلم‎کوتاه طنین مسجد تشکیل شود

«رمضان یازرلو» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: جشنواره طنین مسجد به همت کانون طنین مسجد صاحب‎الزمان( عجل الله) گرگان شکل گرفته است و امسال شاهد برگزاری سومین سال این جشنواره در سطح ملی هستیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: امیدواریم در سال آینده برای این جشنواره ستاد استانی شکل بگیرد و بتوانیم به پایداری برگزاری این جشنواره در استان کمک کنیم.

یازرلو یادآور شد: در استان گلستان جشنواره هنری و سینمایی که پایدار باشد نداریم و جشنواره‎های زیادی در سطح استان برگزار می‎شود که برگزاری این جشنواره‎ها دیگر منقضی شده است.

وی افزود: با توجه به سابقه چند ساله‎ای که جشنواره ملی طنین مسجد بدست آورده این جشنواره در سطح ملی به عنوان یک جشنواره ملی ثبت شده و مخصوص این استان است و نیاز است که حمایت‎های بیشتری نسبت به این جشنواره اتفاق بیفتد.

 معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان متذکر شد: با توجه به اهمیت این جشنواره برای استان نیاز است ستاد استانی برای آن شکل بگیرد و کمیته‌ای پای این جشنواره هنری باشند.

یازلو خاطرنشان کرد: این جشنواره می‎تواند به معرفی استان گلستان نیز کمک کند و جشنواره طنین منجر به آن می‎شود که استان گلستان به عنوان یک استان پیشرو معرفی شود.

وی بیان کرد:با شکل گیری ستاد استانی می‌توانیم از دیگر دستگاهها اجرایی استان برای هرچه بهتر برگزار شدند این جشنواره کمک گرفت.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان یادآور شد: در حوزه آموزش آمادگی‌کمک به این جشنواره  را داریم که میزبان کارگاههای آموزشی برای فعالان فیلم کوتاه مسجد در استان گلستان باشیم.

درباره admin

حتما ببینید

برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس اعلام شد

«حسین کیقبادی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: برگزاری کلاس های قرآن، احکام، نقاشی، طراحی و رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *