آخرین خبرها
خانه / 1398 / جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهرگرگان با مدیران کانون های مساجد برگزار شد

جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهرگرگان با مدیران کانون های مساجد برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، این جلسه که با حضور رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهرگرگان و مدیرعامل و معاون فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان و مدیر روابط عمومی شهرداری گرگان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان برگزار شد در جهت انعقاد تفاهم نامه با کانون های فرهنگی هنری مساجد و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی تاکید شد.

در این جلسه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر گرگان به منظور تعامل و هم اندیشی در امور فرهنگی گزارشی از فعالیت های انجام شده در کانون های فرهنگی هنری ارائه داشته و درخواست های خود را از شورای شهر شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گرگان اعلام کردند.

در این جلسه اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان قول مساعد در جهت پاسخگویی به درخواست های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر گرگان در زمینه های فرهنگی هنری را مصوب کردند.

ایجاد فضای تبلیغات در مقابل مساجد و همکاری دوجانبه کانون های مساجد و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گرگان و روابط عمومی شهرداری گرگان و تشکیل شورای فرهنگی با حضور دستگاه های متولی امر فرهنگ  از موضوعات مهم مطرح شده در این جلسه بود.

در این جلسه مدیران کانون های فرهنگی هنری در محلات آسیب پذیر نیز درخواست هایی مبنی بر برگزاری کارگاه های آسیب شناسی و پیشگیری از وقوع جرم و حمایت های ویژه محلات محروم از شورا داشتند که با استقبال خوب اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر مواجه شد.

در پایان این جلسه از مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان و مدیران کانون های حاضر در جلسه با اهدای لوح سپاس از سوی ریاست کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان تقدیر شد.

درباره admin

حتما ببینید

ثبت نام کلاس های آموزشی کانون فرهنگی هنری گلشن آغاز شد

«جواد طبرسا» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: ثبت نام کلاس های آموزشی تابستان کانون فرهنگی هنری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *