خانه / 1395 / آغاز ثبت نام کلاس های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس گرگان

آغاز ثبت نام کلاس های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس گرگان

خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری قدس مسجد الاقصی گرگان اعلام کرد: ثبت نام کلاس های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس در تابستان از روز سه شنبه (۲۵ خرداد) آغاز شد.

حسین کیقبادی، مدیر کانون فرهنگی هنری قدس مسجد الاقصی گرگان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: ثبت نام کلاس های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس در تابستان از روز سه شنبه (25 خرداد) آغاز شد و تا (10 تیر) ادامه دارد.

وی افزود: علاقمندان جهت ثبت نام در کلاس ها می توانند با در دست داشتن یک قطعه عکس 4*3 و کپی شناسنامه و  شهریه کلاسها همه روزه از ساعت 10 الی 12  صبح  و 18 الی 20 عصر  به کانون فرهنگی هنری قدس واقع در مسجد الاقصی گرگان مراجعه و مراحل ثبت نام را پیگیری کنند.

کیقبادی با اشاره به برنامه های اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس در سه بخش آموزشی، فنی و حرفه ای و ورزشی، تصریح کرد: در بخش آموزشی؛ کلاس های قرآن برادران و خواهران، نقاشی، طراحی و رنگ روغن،‌ خوشنویسی، پاستل (نقاشی با گچ)، نقاشی برجسته بروی سفال، کاردستی با ضایعات برای خردسالان و بزرگسالان، در بخش فنی و حرفه ای کلاس رایانه کار درجه 1 و 2 و خیاطی و در بخش ورزشی دفاع شخصی برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 95 به عنوان  اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در همین راستا طی جلسه ای که ستاد اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری قدس در 20 خرداد 95 برگزار کرد تصمیم بر این شد از مربیانی که در رشته هایی با قابلیت اشتغال زایی از قبیل طراحی و رنگ روغن، نقاشی برجسته بر روی سفال، کاردستی با ضایعات و خیاطی  فعالیت  می کنند دعوت به همکاری شود تا با توجه به ماهیت تولیدی که دارند بتوانند در امر اقتصاد مقاومتی به اقتصاد خانواده ها کمک کنند.

مدیر کانون فرهنگی هنری قدس مسجد الاقصی گرگان اظهارداشت: با توجه به کمبود فضای آموزشی و درخواستهای بسیار بالای مربیان، برای اوقات فراغت امسال کلاس های ذکر شده مشخص شده اند که به صورت صبح و بعد از ظهر آمادگی خدمات دهی به علاقمندان و هنرجویان را در محل کانون دارند.

وی یادآور شد: هنرجویان می توانند پس از فراگیری این دوره ها به تولید و حتی فروش محصولات خود در میان اقوام و دوستان و آشنایان اقدام کنند که می تواند گام موثری در اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی باشد.

درباره admin

حتما ببینید

دومین جشنواره سوره های کوچک قرآن

دومین جشنواره سوره های کوچک قرآن به همت کانون فرهنگی هنری شهید باهنر رامیان برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *