خانه / 1396 / یکی از دلایل مهجوریت قرآن نخواندن و عمل نکردن به آن است

یکی از دلایل مهجوریت قرآن نخواندن و عمل نکردن به آن است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان، امروز (4 آبان) در مراسم اختتامیه مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در مسجد جامع اوزینه گرگان با تاکید بر قرائت و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، گفت: یکی از دلایل مهجوریت قرآن نخواندن و عمل نکردن به آن است. باید قرآن خالصانه خوانده و به آن عمل شود.

 

وی با اشاره به فاصله سبک زندگی جامعه با سبک زندگی قرآنی، افزود: خداباوری، معادباوری، قرآن باوری، الگوشناسی، دشمن شناسی و فراگیری رفتارهای مطلوب و نامطلوب فردی و اجتماعی از مراحل سبک زندگی قرآنی است.

 

بیکی با اشاره به تفاوت های برگزاری جشنواره امسال نسبت به سال گذشته، گفت: این جشنواره با حداقل اعتبارات برگزار شد و از زحمات هیئت امنای مسجد جامع اوزینه تشکر می کنیم.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان اظهارامیدواری کرد: سال آینده این جشنواره با تخصیص اعتبار و حمایت بیشتر در سطح بالاتری برگزار شود و پاسخگوی بهتر به مخاطبان باشیم.

 

وی اظهارداشت: برگزاری این جشنواره ها در مساجد حاشیه ای با هدف چابکسازی نیروهای کانونی و نازل شدن برکات قرآنی در این محلات صورت می گیرد.

 

درباره admin

حتما ببینید

کتاب فتنه تغلب روایتهایی از فتنه 88 منتشر شد .

کتاب «فتنه تغلّب» منتشر شد فتنه‌ی ۸۸ یک رخداد دوران‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است …

یک دیدگاه

  1. دقیقا همینجوره.یکی از علل محجوریت قرآن،نخواندن و عمل نکردن به آن(حتی در صورت خواندن آن) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *