خانه / 1396 / برگزاری برنامه هفته وحدت و ولادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) در کانون های مساجد گلستان

برگزاری برنامه هفته وحدت و ولادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) در کانون های مساجد گلستان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، همزمان با هفته وحدت و ولادت با سعادت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) برنامه های فرهنگی هنری در کانون های مساجد استان برگزار شد.

 

هلاکو، مدیر کانون فرهنگی هنری ولیعصر مینودشت گفت: همزمان با گرامیداشت هفته وحدت برنامه های مختلفی از سوی این کانون برگزار شد.

 

 

وی، برگزاری سخنرانی، مولودی خوانی و قرائت قرآن را از برنامه های این کانون در شب ولادت حضرت محمد (صلی الله علیه و آله وسلم) برشمرد.

 

نعیمی، مدیر کانون فرهنگی هنری حکمت آزادشهر نیز با گرامیداشت هفته وحدت گفت: این کانون همزمان با مناسبت های ملی مذهبی برنامه های فرهنگی هنری برگزار می کند.

 

 

وی افزود: برگزاری مراسم سخنرانی، جشن و مولودی خوانی و برگزاری مسابقات و اهدای جوایز از جمله برنامه های این کانون همزمان با ولادت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) بوده است.

 

 

عبداللهی، مدیر کانون فرهنگی هنری عاشورای گرگان نیز برگزاری جشن و مراسم سخنرانی و برپایی ایستگاه صلواتی را از برنامه های این کانون در هفته وحدت بیان کرد.

 

 

زلیخا اونق، مدیر کانون فرهنگی و هنری نبوت بندرترکمن نیز گفت: همزمان با هفته وحدت برنامه های فرهنگی و هنری همچون؛ آموزش نماز و احکام و دوره آموزشی از سوی این کانون برگزار شد.

 

 

درباره admin

حتما ببینید

24 لغایت 30 آبان هفته کتاب و کتابخوانی گرامی باد

اشاره روز بیست و چهارم آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *