خانه / 1396 / مسابقه کتابخوانی دوستی با نهج البلاغه

مسابقه کتابخوانی دوستی با نهج البلاغه

میلاد منصور بستانی، مدیر کانون فرهنگی هنری والفجر مسجد بلال حبشی کوی مولوی گرگان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: مسابقه کتابخوانی دوستی با نهج البلاغه با هدف ارتباط و گسترش فرهنگ مطالعه و آشنایی با کتابی عظیم نهج البلاغه که سخنان مولای متقیان امام علی (علیه السلام) در آن درج شده، برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه منبع برای مطالعه و دریافت پاسخ سوال به بخش حکمت های کتاب ارزشمند نهج البلاغه است، افزود: این مسابقه از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تا زمان اذان مغرب آخرین روز ماه مبارک فرصت عضویت و شرکت در مسابقه است.

 

منصور بستانی تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه قبل از پاسخ به سوال ها ابتدا در مسابقه عضو شده و پس از آن اقدام به شرکت در مسابقه و پاسخگویی کنند.

 

وی ادامه داد: علاقمندان با پاسخ به هر سوال امتیاز دریافت خواهید کرد و در انتها جمع امتیازهای کسب شده معیار دریافت جایزه است. تعداد تمام سوال ها 67 مورد و پاسخ به تمام سوال ها اختیاری بوده و معیار دریافت جایزه امتیاز نهایی کسب شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری والفجر مسجد بلال حبشی کوی مولوی گرگان اظهارداشت: به تمامی شرکت کنندگان در مسابقه کتاب و لوح فشرده ارزشمند نهج البلاغه با تخفیف ویژه اهدا می شود.

 وی جوایز در بخش های نوجوانان، جوانان و بزرگسال این مسابقه را کارت هدیه، بسته های فرهنگی اعلام کرد و گفت: زمان برگزاری مسابقه نیز از (26 اردیبهشت تا 24 خرداد) است.

poster_small

درباره admin

حتما ببینید

24 لغایت 30 آبان هفته کتاب و کتابخوانی گرامی باد

اشاره روز بیست و چهارم آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *