آخرین خبرها
خانه / 1396 / کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریان مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند

کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریان مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، نبی هزارجریبی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در بازدید از دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از سنگرهای دینی در تمامی نقاط کشور هستند و مکان مقدسی برای فعالیت های اقشار مردم با سلایق سیاسی مختلف است.

 

 وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد لشکریانی در ردیف اول مبارزه با تهاجم فرهنگی هستند.

 

 

هزارجریبی با بیان اینکه جوانان باید نسبت به دسیسه های دشمنان آگاه باشند، تصریح کرد: فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد نیز در آگاه سازی جوانان بسیار موثر است.

 

وی ادامه داد: اتحاد شیعه و سنی استان مدیون حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان است و این اتحاد باید ادامه پیدا کند.

 

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری نقش مهمی در مدیریت بین شیعه و سنی در استان دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: از 4 هزار شهید استان 600 شهید از برادران اهل تسنن هستند که در دفاع از نظام جمهوری اسلامی نقش بی بدیلی داشته اند.

 

 

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید فرزندان نسبت به مسائل روز آگاه شوند و پدر و مادر نیز آموزش های لازم را فرا گیرند.

 

مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان نیز در این دیدار با گزارشی از روند فعالیت های کانون های مساجد استان، گفت: در مجلس تناسب بودجه ها با فعالیت ها درنظر گرفته شود تا بودجه کانون های فرهنگی هنری مساجد افزایش یابد.

درباره admin

حتما ببینید

سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «مهدی بیکی» عصر روز (پنجشنبه ۲۵ بهمن) در دیدار اعضای دبیرخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *