آخرین خبرها
خانه / 1396 / فعالیت ۷۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در گلستان/ ۵۵۰ کانون در سامانه سجا ثبت نام کردند

فعالیت ۷۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در گلستان/ ۵۵۰ کانون در سامانه سجا ثبت نام کردند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان، امروز (14 تیر) در مراسم افتتاحیه و همایش توجیهی اوقات فراغت کانون های مساجد گلستان با اشاره به راه اندازی سامانه سجا کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: این سامانه شامل؛ مراحل ثبت کانون، ثبت اعضا و ثبت فعالیت است.

وی افزود: کانون های مساجد این سامانه را جدی بگیرند و اگر هر کانونی وارد این سامانه نشود و ثبت اعضا نکند وجود خارجی نخواهد داشت.

بیکی با بیان اینکه امسال بودجه کانون ها بر اساس فعالیت کانون ها و ثبت آن در این سامانه پرداخت می شود، تصریح کرد: از 750 کانون فرهنگی هنری مساجد استان، 550 کانون در سامانه اوقات فراغت ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: فعالیت های اوقات فراغت کانون ها در زمینه اردویی و فرهنگی هنری (قرآن و مسائل اجتماعی) است که به فراخور گنجایش بومی در محلات و شهرها و روستاها اجرا می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان خاطرنشان کرد: از 750 کانون فرهنگی هنری ثبت شده در استان، 350 کانون در شهرها و 400 کانون در روستاها فعالیت می کنند که 235 کانون از برادران اهل سنت و 515 کانون شیعه هستند.

درباره admin

حتما ببینید

سومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «مهدی بیکی» عصر روز (پنجشنبه ۲۵ بهمن) در دیدار اعضای دبیرخانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *